Latvian Product Page

Infinity Dry Wash

Automašīnu sausās mazgāšanas metode balstīta uz īpaši izstrādātu polimēru formulu. Tās pamatā ir uz ūdens bāzes izstrādāts produkts, kas satur augstas kvalitātes ziepes, virsmas apstrādes vielas un smērvielas, ka arī zinātniski izstrādātu polimēru formulu virsmas spodrināšanai.

Mūsu sausā (bezūdens) automašīnu mazgāšanas metode ir lietojama uz visa veida cietām un līdzenām virsmām. Ar tās palīdzību var mazgāt, pulēt un aizsargāt gandrīz visas automašīnas virsmas, izņemot riepas, paklājus un salona mīksto apšuvumu. Infinity Dry Wash ir ļoti viegli un ērti lietojams. Izmēģiniet to! Mēs zinām, jums tas patiks.Produkta pamatā dabai draudzīgi pētījumi.

Produktu izsmidzinot, ziepes (sārms) un īpašā virsmas apstrādes viela Infinity Dry Wash šķīdumā samitrinās un izšķīdinās netīrumus, ar kuriem tā saskarsies. Mitra, ar šķidrumu piesūcināta mikrošķiedras drāna notīrīs virsmu un uzsūks šķidros netīrumus.

Mikrošķiedras audums var uzsūkt 9 x lielāku mitruma daudzumu, nekā tā svars ūdenī. Šī augstās kvalitātes mikrošķiedra savāc netīrumus no virsmas un pasargā to no skrāpējumiem. Otra mikrošķiedras drāniņa tiek lietota, lai ar uz virsmas atlikušo polimēru, uzspodrinātu to līdz briljanta mirdzumam. Lietojot produktu, tas neatstāj nedz vaska traipus uz logiem, nedz baltus produkta traipus uz gumijas apdares.

Mēs iesakām lietot tikai augstas kvalitātes mikrošķiedras drāniņas kopā ar Infinity Dry Wash. Mikrošķidras dvielīšus var mazgāt atkārtoti un lietot vairāk kā 100 reizes. Tos var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā ar ikdienā lietojamiem mazgāšanas līdzekļiem, taču ar laiku tie var kļūt rupjāki un trauslāki.

Infinity DryWash.

I
Pamatā tas ir tīrīšanas, uzturēšanas un spodrināšanas līdzeklis. Tas ir dabai un videi draudzīgs produkts, kas ir pilnīgi drošs lietošanai.
Antistatiskās īpašības lieliski palīdz pasargāt virsmu vairāku nedēļu garumā no putekļu un netīrumu pielipšanas. Patiesībā mūsu bezūdens auto mazgāšanas produkts var tikt lietots pilnīgi visur bez ierobežojumiem. Jūs to varat lietot saulainā vai ēnainā vietā, bet mēs neiesakām tiešos saules starus.

Virsma var būt mitra vai sausa, bet nedrīkst būt pārlieku smilšaina vai dubļaina, vai arī vai pārklāta ar sakaltušām smiltīm. Ar to tiek domāts, ka netīrumi nedrīkst būt piekaltuši virsmai. Virsmas netīrība pakāpe nosaka to, vai un kā mūsu produkts tiks vai netiks lietots.


Ja jūs to lietosiet korekti, tā kā mēs to rekomendējam, mūsu tīrīšanas līdzeklis tīrīs, pulēs un pasargās lielāko daļu no mūsdienu gludām un arī porainām virsmām.

Infinity Dry Wash var lietot gan uz gludām, gan porainām virsmām. Pēc Infinity Dry Wash produkta lietošanas jūsu automašīnas ārpuse kļūs gludāka kā jebkad un paliks tīra ilgāku laiku. Gludums un slīde nozīmē arī to, ka jūsu mašīnas virsma lieliski spīdēs. Nākošā tīrīšanas reize ar mūsu produktu būs ātrāka, vieglāka un tās efekts pat pieaugs.

Infinity Dry Wash NAV paredzēts lietošanai tikai automašīnu apkopē. Tam ir „BEZGALĪGAS” pielietošanas iespējas, kas ietvertas arī tā nosaukumā „Bezgalīga Sausā Mazgāšana”.

Līdzeklis strādā lieliski arī mājas tīrīšanas un uzkopšanas darbos.

Izmēģiniet to virtuvē, vannasistabā, uz logiem, flīzēm, lampām, datoru ekrāniem, klaviatūrām, televizoriem un daudzās citās vietās.

JUMS TAS PATIKS!

Ar vienu (1) litru Infinity Dry Wash šķīduma, kas gatavs lietošanai, var nomazgāt no 5 līdz 10 automašīnām, atkarībā no to izmēra un tīrības pakāpes.

Tā ir patiesa Ūdens Taupīšanas tehnoloģija darbībā!