Bieži uzdotie jautājumi


1. Vai mani personiskie dati ir aizsargāti jūsu kompānijā?
Jebkura personiskā informācija, kuru jūs sniedzat jebkuram no mūsu biznesiem, tiek aizsargāta un nekad netiks izplatīta vai pārdota.

2. Vai Infinity DryWash lietošana ir nekaitīga?
JĀ. Infinity Dry Wash ir videi nekaitīgs līdzeklis, kura pamatā ir ūdens un kura sastāvā ir augstākās kvalitātes ziepes, surfaktanti un smērvielas, plus īpaša polimēru spodrināšanas formula.

3. Kāpēc jūs sūtat koncetntrātu, nevis lietošanai gatavu produktu?
Mēs sūtām „Infinity Dry Wash Super Concentrate” 100ml pudelītēs tā super koncentrēto īpašību dēļ, kas ir 1:10 attiecībā. Lai ietaupītu jums sūtīšanas izdevumus, mēs jums sūtām koncentrātu, nevis gatavu lietošanai produktu, kura 90% sastāvs ir tīrs ūdens.

4. Vai to ir viegli sajaukt?
JĀ, pievienojiet 1L auksta, tīra ūdens. Apsveicam, jūsu produkts ir gatavs lietošanai!

5. Cik tas maksā?
100ml infity Dry Wash Super koncentrāta cena ir 50$, un no 100ml jūs iegūstat 1L lietošanai gatavu šķīdumu. 1L ir pietiekami daudz, lai iztīrītu 5 – 10 vidēja izmēra automašīnas un vairāk kā pietiekami, lai lietotu mājas tīrīšanai ikmēnesi.

6. Kāda ir koncentrāta maisījuma attiecība?
1 : 10 (Vienkārši pievienojiet 1L auksta, tīra ūdens 100ml Infinity Dry Wash Super koncentrātam)


7. Kā lai zin, kad lietot ūdeni, lai noskalotu smiltis vai gružus no virsmas pirms tīrīšanas, lai tie nesaskrēpetu virsmu un krāsu?
Jūs varat lietot nedaudz ūdens, lai noskalotu virsmu un tad lietojiet bezūdens tīrīšnas līdzekli, kuru var lietot arī uz slapjām virsmām. Parastie sakaltušie putekļi/dubļi ir viegli izšķīdināmi ar Infinity Dry Wash līdzekļiem.

8. Vai ir droši lietot Infinity Dry Wash uz pavisam jaunas mašīnas?
JĀ, protams. Infinity Dry Wash piemīt īpašības, kas ne tikai liks jūsu mašīnai spīdēt, bet arī palīdzēs jūsu mašīnai palikt tīrākai ilgāk.

9. Vai var tīrīt logus ar Infinity Dry Wash?
JĀ, tikai atcerieties, ka jums būs nepieciešams pavisam nedaudz šī līdzekļa. Parasti pietiek ar nelielu apsmidzināšanu.

10. Kā lai novēršs produkta iztvaikošanos saulē?
Pietiekami samitriniet dvieli, ar kuru paredzēts tīrīt. Mēģiniet veikt tīrīšanu ēnā un mazākas daļās. Mēģiniet lieki nesmidzināt produktu, lai nevajadzīgi to netērētu. Un atcerieties, ka sākumā jūs vienmēr lietosiet par daudz līdzekļa, līdz kamēr iemācīsieties lietot nepieciešamo daudzumu.

11. Kā mazgāt automašīnu, lietojot Infinity Dry Wash?
Samitriniet dvieli, kas paredzēts tīrīšanai, un tad uzsmidziniet līdzekli nelielā daļā automašīnas augšpusē. Notīriet visapkārt automašīnas augšējā daļā un tadturpiniet lejup. Noslaukiet mitrās daļas ar sausu dvieli ar riņķveida, pulējošām kustībām. Beigās noslaukiet netīrumus no riepu diskiem. Tad pārbaudiet, vai neesat palaidis garām kādu vietiņu. Tas ir tik vienkārši un jautri!

12. Kā notīrīt kukaiņus, netīrumus un darvu no automašīnas virsmas?
Infinity Dry Wash koncentrāts lieliski atbrīvos jūsu automašīnas virsmu no kukaiņiem un darvas. Infinity Dry Wash gatavais maisījums (1 : 10), mazliet spēka un laika arī ļoti labi un efektīvi atbrīvos jūsu automašīnas virsmu no kukaiņiem un darvas.

13. Kur es varu atrast video, kā tīrīt, izmantojot Infinity Dry Wash?
Mēs šobrīd stādājam, lai izveidotu pāris video, kuri tiks publicēti mūsu mājaslapā vai mūsu blogā tuvā nākotnē. Mēs mudināsim arī mūsu distributorus izveidot video un izveidot virtuālu palīdzības kopienu.

14. Cik ilgi automašīna paliks tīra?
Parasti mašīna paliek tīra, apmēram, divas nedēļas. Tomēr, viss ir atkarīgs no laikapstākļiem un kur jūs braucat ar savu auto.

15. Vai es varu lietot Infinity Dry Wash mājās?
Infinity Dry Wash ir īsts brīnumprodukts. Tam ir neskaitāmi lietošanas varianti, tapēc mēs to nosaucām par Infinity Dry Wash, kas tulkojumā nozīmē: bezgalīgas sausā mazgāšana. Mēs to ļoti iesakām sekojošajiem pielietojiem: laivu, lidmašīnu, motociklu, karavānu, nerūsējošam tērauda, zelta, stikla, kristāla, flīžu, TV, datoru, ledusskapju, izlietņu, vannasistabu un jebkuras neabsorbējošas virsmas tīrīšanai. Vienkārši pamēģiniet pats un jūs pārliecināsieties!

16. Ja es nosūtu arī citus nopirkt Infinity Dry Wash, vai es tieku atlīdzināts?
Mēs uzskatām, ka, ja jūs palīdzat mums, tas ir tikai godīgi atlīdzināt jūs. Tieši tapēc mēs esam izveidojuši mūsu biznesu, balstoties uz cilvēku ieteikumiem viens otram par šo produktu.

Mēs maksājam 4$ mēnēsī par katru piesaistīto biedru 6 līmeņus uz leju.

1. līmenis = 4$/mēnesī
2. līmenis = 4$/mēnesī
3. līmenis = 4$/mēnesī
4. līmenis = 4$/mēnesī
5. līmenis = 4$/mēnesī
6. līmenis = 4$/mēnesī

Lūdzu, vērsieties pie sava sponsoru, lai gūtu vairāk informācijas par mūsu piesaistīšanas kopmensāciju mārketinga plānu.

17. Kādā veidā es tieku atlīdzināts?

Mēs lietojam „AlterPay”, lai veiktu kompensāciju izmaksas visā pasaulē. Komisijas tiek izmaksātas tiklīdz jums ir ienākumi, kas pārsniedz 10$. Tajā brīdī jūs varat pieprasīt maksājuma izņemšanu.

Lūdzu, atļaujiet 3 darba dienas komisijas izmaksai, tā kā komisijas nauda manuāli tiek ieskaitīta jūsu Payza kontā. (Taču parasti šis process aizņem ne vairāk kā 24h.)

Lūdzu, spiediet uz zemāk esošā attēla, lai atvērtu jūsu BEZMAKSAS PAYZA kontu.
18. Vai PAYZA piedāvā pamācības video?
Jā, lūdzu, spiediet uz sekojošā linka, lai noskatītos PAYZA pamācības video.

https://www.youtube.com/user/AlertPayOfficial

19. Ja es neesmu apmierināts, vai es varu lauzt savu distributora līgumu jebkurā laikā?

JĀ, vienkārši nosūtiet mums e-pastu ar attiecīgo norādi uz [email protected], un mēs anulēsim jūsu kontu.

Nolikumi un nosacījumi

20. Vai ir iespējams saņemt atlīdzību, ja man nepatīk produkts?
JĀ, jūs varat saņemt atlīdzību, ja neesat apmierināts ar produkciju. Taču mēs lūdzam sūtīt atpakaļ neatvērtus produktus tādā pašā stāvoklī, kā jūs viņus saņēmāt. Lūdzu, atļaujiet ilgākais 14 dienas mums, lai atgrieztu jums naudu. Pasta izdevumus produktu sūtīšanai atpakaļ apmkasājat jūs.

Kientu apkalpošana
Eco Green Marketing

Varuvagen 9
125 30- Alvsjo
Stokholma – Zviedrija
Tel: +46 707755240
Darba laiks: pirmdiena – piektdiena 9.00 – 17.00 (pēc Stokholmas laika)

21. Kā es varu maksāt?
Jūs varat veikt apmaksu, izmantojot jūsu kredītkarti mūsu internetdrošajā mājaslapā vai ar naudas līdze
kļiem jūsu PAYZA kontā.

22. Kādus apmakas līdzekļus jūs pieņemat?
Šobrīd mēs pieņemam PAYZA, Visa un Mastercard.


23. Kāda sūtīšanas metode tiek izmantota?
Mēs lietojam Zviedrijas Pasta pakalpojumus, lai sūtītu produkciju visapkārt pasaulei.

24. No kuras valsts tiek izsūtīts produkts?
Katrs pasūtījums tiek izsūtīts no mūsu noliktavas Zviedrijā.