home IDW

Laipni aicināts Infinity Dry Wash!

Dabai draudzīgs mārketings (Infinity Dry Wah ražotājs) ir stabila kompānija - pionieris bezūdens un ūdeni taupošās tehnoloģijās. Tā ražo un izplata pasaulē slaveno „Infinity Dry Wash” (Neierobežotas sausās tīrīšanas) produktu.

Mēs piedāvājam vienu produktu, ko var lietot gan automašīnas tīrīšanai, gan mājas uzkopšanai. Produkta ražošanā tiek izmantoti jaunākie zinātnes sasniegumi. Tomēr iespējams, ka vislieliskākā mūsu produkta priekšrocība ir tā, ka to var viegli demonstrēt 30 sekundēs un pat īsākā laikā.
Ir daudzi cilvēku, kuri jau ļoti sekmīgi darbojas savā mājas biznesā, gūstot labus ienākumus, un izbaudot priekšrocības, ko dod kontrole pār savu dzīvi, kas panākta pateicoties mūsu progresīvajam izplatīšanas un kompensācijas plānam. Mūsu distributoriem  tiek atlīdzināts gan par produktu lietošanu un ieteikšanu, gan arī par palīdzību citiem cilvēkiem, uzsākot savu mājas biznesu.

Vārdu sakot:

„Jūs esat pareizā vietā un pareizā laikā, lai lietotu augstas tehnoloģijas produktu, izmantotu nostabilizētu tā piegādes sistēmu un gūtu peļņu no labus ienākumus nesoša kompensācijas plāna”.

Kā partneris Jūs varat iegūt produktu personīgai lietošanai. Tāpat Jūs varat dalīties tajā ar saviem radiniekiem un draugiem, un saņemt atlīdzību par šī lieliskā produkta rekomendēšanu.

Kas padara Infinity Dry Wash par perfektu biznesa iespēju?

1. Unikāls un ekskluzīvs produkts
2. Neierobežots tirgus
3.
Stabila kompānija
4.
Milzīgs peļņas potenciāls
5.
Apmācības un atbalsta sistēma
6.
Elastīgs darba laika grafiks
7.
Demokrātiska starta cena (50$/mēnesī)


Pateicoties lielajam peļņas potenciālam, Jūs varat pelnīt naudu vairākos veidos:

1. Demonstrējot produktu (30 sekunžu Demo)
2. Gūstot ienākumus no nelieliem pakalpojumiem
3. Saņemot komisijas naudu par komandas darbu.

Demonstrējiet INFINITY DRY WASH un ļaujiet „Pārdevējam pudelē” padarīt atlikušo darbu. 30 sekunžu demo veicina tūlītēju produkta pārdošanu un interesi par kompānijas biznesa iespējām. Un vai zināt ko? Miljoniem automašīnu ir nepieciešama atkārtota mazgāšana un tīrīšana vēlreiz un vēlreiz, nemaz nerunājot par sadzīves priekšmetu tīrīšanu mājsaimniecībās visā pasaulē!

Kā distributors Jūs pasūtat produktu katru mēnesi personīgai lietošanai un iesakiet to citiem. Tas nevar būt vieglāk!

Jūs varat pelnīt ievērojamus ienākumus, vienkārši veicot 30 sekunžu Demo. Nav nepieciešams dārgs aprīkojums, Jūs varat strādāt jebkurā vietā Jums izdevīgā laikā un noteikt pats savas darba stundas.

Lūdzu, sazinieties ar personu, kas Jūs iepazīstināja ar šo mājas lapu un palūdziet 30 sekunžu bezmaksas Demo!

Jums tas patiks! Laipni aicināti Infinity Dry Wash!